شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

ویژگی های تلویزیون هوشمند
شناسه پست: 1829
بازدید: 69

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که تلویزیون هوشمند دقیقا به چه تلویزیونی گفته می شود؟ چه امکاناتی یک تلویزیون را هوشمند می سازد؟ یا تلویزیون هوشمند چه تغییری در سبک زندگی شما دارد؟\

استفاده از امکانات تلویزیون اسمارت

در ادامه این مطلب با بانه تصویر همراه باشید تا به همه سوالات شما پاسخ دهیم. مشاهده انواع تلویزیون هوشمند از برند های مختلف در صفحه “تلویزیون” بانه تصویر.

مهمترین شاخصه یک تلویزیون هوشمند

اولین موردی که پس از شنیدن کلمه «هوشمند» به ذهن خطور می کند؛ اتصال به اینترنت می باشد. دنیای امروز دنیای اینترنت است و هر وسیله هوشمندی می بایست قابلیت اتصال به آن را داشته باشد.

اتصال تلویزیون به اینترنت
اتصال به اینترنت از طریق کابل و WiFi امکان پذیر است.

امکان نصب نرم افزار

نرم افزار های مختلف اندروید تلویزیون

مدل های پیشرفته دارای سیستم عامل هستند که قلب این تلویزیون ها به شمار می آید. از این طریق شما می توانید به راحتی به نرم افزار ها و برنامه های خود دسترسی داشته باشید.

دور کاری از طریق تلویزیون های هوشمند

شما از طریق این مدل ها می توانید با وصل نمودن دوربین به بالای تلویزیون در جلسات کاری (مثلا با استفاده از Skype) حضور موثر داشته باشید.

تماس تصویری با تلویزیون هوشمند

مدل های پیشرفته دارای قابلیتی به نام PC On TV هستند که از طریق آن می توانید لپ تاپ خود را به تلویزیون متصل نمایید و کار های خود را بر روی صفحه نمایشی بزرگتر انجام دهید.

تفاوت تلویزیون های هوشمند با تلویزوین های معمولی

تلویزیون های نوین به مراتب امکانات بیشتری را در اختیارتان می گذارند؛ برای مثال برنامه هایی مانند Netflix اگر بر روی صفحه نماشی بزرگتر به اجرا در آید؛ لذت بیشتری را به دنبال دارد. افزون بر این مورد می توان به سه مورد زیر نیز اشاره نمود:

  1. کیفیت به مراتب بالاتر
  2. صدا و تصویر در مدل های نوین دارای وضوح بالاتری هستند.
  3. قابلیت های کاربردی و پر طرفدار

ضبط برنامه بدون حضور شما

Time Shift، فناوری ای جهت ضبط برنامه مورد نظرتان با حافظه ای که خود انتخاب می کنید؛ می باشد که تنها در تلویزیون های هوشمند قابل اجراست. به علاوه مدل های هوشمند پورت های HDMI بیشتری دارند.

امکان ضبط برنامه دلخواه شما

مشاهده مشخصات کامل این قابلیت در صفحه “Time Shifting“.

تبدیل تلویزیون معمولی به هوشمند

می توان گفت که امروزه همه به تلویزیون های هوشمند علاقه دارند و از این رو برخی به این فکر افتاده اند که شاید بتوانند بدون خرید یک تلویزیون جدید بتوانند تلویزیون ها معمولی خود را به هوشمند تبدیل کنند.

Smart tv box

بعضی از مدل ها دارای دستگاهی به نام Smart TV Box قابلیت تبدیل به تلویزیون هوشمند را دارند و شما می توانید از تمامی امکانات یک مدل نوین بهره مند شوید.

مشاهده این محصول در سایت آمازون: Smart TV Box