شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست؟
شناسه پست: 3885
بازدید: 64

سامسونگ یک شرکت معروف با برندی معتبر است که در سال 1978 به تاسیس شرکت در تولید لوازم های برقی پرداخت. شرکت سامسونگ با تولید محصولات متنوع و تلویزیون ها که از امکانات هوشمند، تکنولوژی های به روز دنیا، کیفیت تصویر بی نظیر و طراحی شگفت انگیز برخوردار هستند جهانی شد و موجب محبوب شدن این شرکت در میان مردم شده است.

کمپانی سامسونگ در کره

شرکت سامسونگ در کره شمالی و در شهر سئول قرار دارد. شرکت سامسونگ تلویزیون های خود را در کشور مصر، اندونزی، مجارستان و مالزی مونتاژ می کند. تلویزیون سامسونگ با مونتاژ مصر به دلیل پشتیبانی از منوی فارسی در ایران از فروش گسترده ای برخوردار است.

راه های تشخیص اصل و فیک در تلویزیون

  1. کارتون و بسته بندی محصول

بسته بندی کارتون های اصل سامسونگ ساده و دارای لوگوی Samsung به صورت شفاف می باشد.

  1. سرچ در سایت اصلی

ابتدا قبل از خرید تلویزیون مدل تلویزیون مدنظر را در وب سایت اصلی سامسونگ سرچ کنید و اطلاعات مربوط به اصل بودن آن را مشاهده کنید.

  1. ال نامبر در تلویزیون

ال نامبر برچسبی است که بر روی کارتون و پشت پنل تلویزیون قرار دارد که شامل تعدادی ارقام می باشد. شما با مقایسه کردن اعداد پشت پنل و برچسب و مشابه بودن عددها با هم می توان از اصل بودن محصول اطمینان پیدا کرد.

  1. مدل تلویزیون با کد

با توجه به مدل و کد تلویزیون در تنظیمات دستگاه می توان اصل بودن آن را تشخیص داد.

  1. سیستم عامل

سیستم عامل موجود در تلویزیون سامسونگ، تایزن (Tizen) بوده که فقط مختص به شرکت سامسونگ است در غیر این صورت اگر سیستم عامل دیگری مشاهده کردید یعنی دستگاه شما اصل نیست.

سیستم عامل تایزن
سیستم عامل تایزن

جهت خرید مشاهده قیمت ها روی “تلویزیون سامسونگ” کلیک کنید. سایت رسمی سامسونگ: Samsung.com